mgr dietetyki

Joanna sołowińska

Chcę Cię nauczyć – aby być, ŻE NIBY FIT, czyli porzucić diety cud i podejście “wszystko albo nic”, które na dłuższą metę nie działają. Wiesz jaka jest najlepsza dieta? Taka, którą jesteś w stanie utrzymać, czyli dopasowana pod Twoje potrzeby! 

 

Jestem zwolenniczką zasady 80/20, czyli w 80% jem zdrowo, a 20% zostawiam na produkty rekreacyjnie, czyli te „mniej zdrowe”. Taki sposób żywienia pozwala zachować zdrowie fizyczne i psychiczne, nie rezygnując równocześnie z tego co lubimy – bo zdrowie to nie tylko zdrowe ciało, ale i zdrowa głowa!

 

Pomogę Ci zmienić Twoje nawyki żywieniowe – poukładam Ci i na talerzu, i w głowie! Bo zmiana, nie dotyczy tylko modyfikowania tego jak wygląda Twój talerz, ale i zmiany Twojego myślenia.

 

Swoją wiedzę z zakresu dietetyki zdobywałam przez 5 lat na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, gdzie zdobyłam tytuł magistra, a obecnie kończę studia podyplomowe z psychodietetyki, aby jeszcze lepiej zrozumieć i móc jak najlepiej pomóc moim podopiecznym (czyli być może Tobie 😉). Uaktualniam swoją wiedzę biorąc udział w dietetycznych kursach i szkoleniach, a w międzyczasie ślędzę najnowsze badania naukowe na PubMedzie.

 

Dam Ci odpowiednie narzędzia, podam rękę i będę obok Twojej drogi po Twój wymarzony cel 😊