Odkryj moc diety w walce ze skórą!

Marzysz o pięknej i zdrowej skórze, wolnej od trądziku? To możliwe dzięki antytrądzikowej diecie przeciwzapalnej specjalnie opracowanej w celu walki z trądzikiem! Wybierz dietę, która pozwoli Ci zadbać o cerę od wewnątrz i cieszyć się świetnym samopoczuciem każdego dnia! Dzięki potwierdzonej skuteczności w walce z trądzikiem, dieta antytrądzikowa pomoże Ci odzyskać piękno i pewność siebie od środka 🙂

Dieta antytrądzikowa

To jadłospis, który opiera się o naukowo udowodnione działaniem zalecenia żywieniowe. Dieta jest:

Cena:
89,-
"Trądzik może negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Pamiętaj, że trądzik nie świadczy o Twojej wartości - jesteś wyjątkowa z trądzikiem, czy bez! Nie zapominaj o tym :)"
ZENIBYFIT

Zobacz jakie posiłki na Ciebie czekają!

Czy to produkt dla Ciebie?

Tak, jeśli...

Jesteś zagubiona i nie wiesz już co możesz jeść, a czego unikać. Zaczynasz bać się jeść ze względu na strach przed kolejnym wysypem.

Tak, jeśli...

Cenisz sobie swój czas i pieniądze, więc nie chcesz wydawać kasy na milion suplementów i wszystkie badania krwi szukając na ślepo bezradnie rozwiązania problemu.

Tak, jeśli...

Wierzysz w naukę i wiesz, że warto korzystać z takich diet, których działanie jest potwierdzone badaniami, a nie z tych, które są modne.

Promocja trwa tylko do 31.05.2023 r.

Odzyskaj radość i energię z jedzenia!

Zbilansowana dieta bez niedoborów

Stabilizacja gospodarki cukrowej, lepsza cera, samopoczucie i więcej energii - to da Ci dieta antytrądzikowa z niskim IG. Wiem ile walka z trądzikiem kosztuje nerwów, pieniędzy i energii. Dzięki zbilansowanemu jadłospisowi odzyskasz energię, załagodzisz stany zapalne i poprawisz swoje wyniki krwi - pamiętaj, że to co dzieje się w Twoim organizmie w środku, często ma odzwierciedlenie na zewnątrz.

Zaplanowane menu

To nie tylko oszczędność Twojego czasu i pieniędzy, ale i uwolnienie Twojej głowy od myśli "Czy po tym mnie znowu nie wysypie?". Przestaniesz żyć w wiecznym strachu, czy możesz coś zjeść, czy nie. Posiłki są tak skomponowane, aby miały pozytywny wpływ na Twoją cerę, a w zaleceniach znajdziesz wskazówki na jakie produkty powinnaś zwrócić uwagę, gdy będziesz komponować posiłki sama. Pewnie sama dobrze wiesz, jak posiadanie trądziku negatywnie wpływa na psychikę. Wyobraź sobie, gdy to już nie będzie Twoim zmartwieniem 🙂

Tanie i proste gotowanie

Dieta bez nabiału może okazać się trudna do skomponowania, ale o to się nie martw - zrobiłam to już za Ciebie! Z jadłospisem zadbasz o brak niedoborów, różnorodność posiłków i nie spędzisz wielu godzin w kuchni. W diecie są produkty, które dostaniesz w każdym markecie, a w zaleceniach znajdziesz poradnik jak wymieniać warzywa/owoce/mięso itd. na inne zachowując tą samą kaloryczność. Możesz więc jeść sezonowo, kupować to, co akurat jest w promocji i nie wydasz przy tym milionów. Większość posiłków wykonasz w max. 15 minut, a zaoszczędzany czas możesz przeznaczyć na to, co naprawdę lubisz 😉

Dieta. Zalecenia. Suplementacja.

4 kaloryczności do wyboru:
1500, 1600, 1700, 1800 kcal

1 kaloryczność

np. dieta 1800 kcal
89
  • W każdym jadłospisie są wskazówki jak zwiększyć kaloryczność diet od 100 kcal do 300 kcal. Wybierając np. dietę 1800 kcal - możesz z niej zrobić 1900, 2000 i 2100 kcal. W pakiecie są także zalecenia dietetyczne i plan suplementacji.

4 kaloryczności

diety 1500-1800 kcal
129
  • Otrzymasz 5 kaloryczności 1 jadłospisu - 1500, 1600, 1700, 1800 i 1900 kcal + zalecenia i plan suplementacji. Dodatkowo otrzymasz wskazówki jak zwiększyć dietę od 100 do nawet 300 kcal. Wartość pakietu o wartości 356 zł.
1 %
ZBILANSOWANA
1 %
PRZECIWZAPALNA
1 %
BEZMLECZNA

Dlaczego warto mi zaufać?

Sama niedawno zmagałam się z trądzikiem. Wiem ile nerwów, łez, pieniędzy i wyrzeczeń kosztuje posiadanie trądziku. Postanowiłam pomóc takim osobom jak ja skrócić tę drogę do polepszenia stanu cery poprzez dietę, konkretne zalecenia i suplementację. Wszystko jest oparte o dowody naukowe 🙌 Jako dietetyk wiem, że dieta ma wpływ na stan naszej skóry. Na innych działa bardziej, na drugich mniej – głównie wszystko zależy od przyczyny trądziku, którą warto znaleźć robiąc konkretne badania krwi. Jesteście ciekawi mojej historii?

Całe życie miałam ładną cerę, nigdy nie miałam trądziku. Aż nagle pojawił się on u mnie w wieku 24 lat. Załamałam się! Moja pewność siebie i samopoczucie bardzo się obniżyło, nie wychodziłam z domu bez makijażu, a wokół dostawałam rady na temat pozbycia się trądziku, o które wcale nie prosiłam. Wiem, że to było w dobrej wierze, ale gdy ciągle słyszysz „To pewnie od kosmetyków?”, „A próbowałaś myć twarz?”, „Byłaś u dermatologa?”, „To pewnie od psa!”, „Może nie dotykaj twarzy!”, „A może spróbuj tego!”, „Nie jedz tego/jedz to!” – kto ma trądzik, ten wie o co chodzi. Sama na początku swojej drogi popełniłam wiele błędów i wydałam kupę kasy na niepotrzebne rzeczy. Kupowałam co chwilę nowe kosmetyki na trądzik, bo nic nie pomagało, brałam mnóstwo suplementów i ziół, bo myślałam, że im więcej, tym większe prawdopodobieństwo poprawy skóry, zrobiłam mnóstwo badań krwi za miliony monet, bo nie zrobiłam rozeznania czego konkretnie powinnam szukać, eliminowałam z diety wiele produktów, bo już bałam się cokolwiek jeść.

 Moje wybory czasem były naprawdę już bezmyślne, bo jako zdesperowana osoba z trądzikiem byłam w stanie próbować już wszystkiego. Jedynie nie chciałam spróbować izoteku, bo wiem jakim obciążeniem dla organizmu jest ten lek. Postanowiłam więc mocno zagłębić się w temat trądziku na PubMedzie i w sprawdzonych źródłach, i podejść do niego holistycznie – zadbałam o podstawy takie jak dieta, sen, aktywność, odpowiednia suplementacja, zadbałam o pielęgnację skóry twarzy idąc w minimalizm. To wszystko sprawiło, że dziś zostały mi już tylko przebarwienia, z którymi powoli sobie walczę. Czasem wyjdzie mi jakiś mały pryszcz, ale często wynika to z cyklu menstruacyjnego lub przez weekend, w którym wpadło więcej wysoko przetworzonej żywności. Temat trądziku jest mi bliski, dlatego postanowiłam, że stworzę produkt, który sama chciałabym mieć na początku swojej drogi.

Tak wyglądała moja cera:

Lewa strona przed i po

Cierpliwość i holistyczne podejście, to coś co pomogło mi pozbyć się trądziku.

Prawa strona przed i po

Mam nadzieję, że Tobie też się uda - trzymam kciuki!

Najczęstsze pytania

jaką kaloryczność wybrać?

Swoje zapotrzebowanie kaloryczne możesz obliczyć korzystając kalkulatora kalorii na mojej stronie www.zenibyfit.pl

JAKI JEST ROZKŁAD MAKROSKŁADNIKÓW?

Dieta ma ok. 15-20% białka, 30% tłuszczu i 50-55% węglowodanów.

CZY W DIECIE SĄ DROGIE PRODUKTY?

W diecie są zwykłe, popularne produkty, które kupisz w każdym markecie. Co więcej, w zaleceniach znajdziesz wskazówki jak wymieniać produkty na inne o podobnej kaloryczności, więc nie musisz jeść np. placuszków z malinami, a możesz wymienić maliny na truskawki lub inne owoce. 

CZY TRZEBA SZTYWNO TRZYMAĆ SIĘ ROZPISKI?

Jadłospis został napisany w taki sposób, aby każde śniadanie miało tą samą kaloryczność, każdy obiad, każda kolacja itd. Więc np. w poniedziałek możesz zjeść sobie np. śniadanie z wtorku, obiad z piątku i kolację z soboty. Nie musisz w poniedziałek jeść posiłków, które są wypisane na ten dzień.

CZY TRZEBA GOTOWAĆ OBIADY CODZIENNIE?

Nie, możesz podwoić ilość składników i jednego dnia zjeść 1 połowę porcji, a drugiego dnia kolejną. Nie musisz wtedy dzielić porcji co do grama, wystarczy na oko.

CZY DIETA BEZ NABIAŁU ZAWIERA WAPŃ?

Wapń jest dobrym źródłem nabiału, ale nie jedynym. W diecie bez nabiału są wszystkie potrzebne minerały, makro i mikroskładniki.

PO JAKIM CZASIE BĘDĄ EFEKTY STOSOWANIA DIETY?

Minimalny czas to ok. 6-8 tygodni. Jeśli zauważysz po tym czasie poprawę, możesz zacząć testować reakcje Twojej skóry na wprowadzenie nabiału. Wskazówki jak to zrobić są w zaleceniach żywieniowych.

CO DOKŁADNIE JEST W PAKIECIE DIETY ANTYTRĄDZIKOWEJ?

W pakiecie jest 7-dniowy jadłospis z niskim IG bez nabiału (ale z jajkami), zalecenia żywieniowe w trądziku i dietetyczne wskazówki oraz miniporadnik “Jak komponować dietę w trądziku”.

CZY LISTA ZALECANYCH SUPLEMENTÓW JEST DŁUGA?

Lista suplementów zawiera tylko takie, które mają udowodnione działanie na poprawę cery trądzikowej. Nie ma na liście zbędnych suplementów.

CZY POSIŁKI SĄ SKOMPLIKOWANE I CZASOCHŁONNE?

Absolutnie nie! Wszystkie posiłki wykonasz w max. 15 minut. Przepisy są proste, ale urozmaicone, więc nie będzie ani nudy, ani stania godzinami w kuchni.

×
×

Koszyk